42923 K-SMD 36 pF 0805 NPO 50V C2012NPO360JGT C2012NPO360JGT SMD multilayer ceramic capacitors. * 0805 housingdimensions* L1: 2mm* W: 1.2mm* T: 0.51...1.35mm* L2/L3: 0.2mm* L4: 1.6mm