26593 K-SMD 1 µF 1812 X7R 50V C1812C105K5RAC7800 C1812C105K5RAC7800 SMD multilayer ceramic capacitors. * 1812 housingdimensions* L1: 4.5mm* W: 3.2mm* T: 0.5...1.8mm* L2/L3: 0.25...0.75mm* L4: 2.2mm